«Шахтар» програв «Янг Бойз» і залишає Лігу Чемпіонів

275100__max_gal (1)

Футбольний клуб «Шахтар» поступився в серії пенальті швейцарському «Янг Бойз» в матчі відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, пише ІА Дивись.info.

Футбольний клуб «Шахтар» поступився в серії пенальті швейцарському «Янг Бойз» в матчі відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів,  пише ІА Дивись.info.

Матч відбувся в швейцарському місті Берн на «Стад де Суїсс», який зібрав 9 365 глядачів.

Рахунок в матчі було відкрито в другому таймі на 54-й хвилині, форвард «Янг Бойз» Юя Кубо впритул розстріляв ворота П'ятова. Через 6 хвилин японець оформив дубль.

Основний час закінчився з рахунком 2:0, що дало змогу швейцарцям перевести гру в овертайм.  Після чого команди були вимушені виявляти учасника раунду плей-офф у серії післяматчевих пенальті, які точніше пробили швейцарці.

Нагадаємо, що «Шахтар» після першого матчу мав комфортну перевагу над «Янг Бойз», завдяки перемозі у Львові з рахунком 2:0.