дивись.info

Шахтарі ДП «Львіввугілля» пікетуватимуть офіс Ахметова , якщо не допоможе – перекриють трасу

5 серпня шахтарі ДП «Львіввугілля» пікетуватимуть офіс ПАТ «ДТЕК Західенерго» з вимогою виплатити борги за отриману вугільну продукцію. Акцію протесту оголосили і підтримали усі вугільні профспілки Червонограда, пише ІА ZIK.

«Рада голів профспілкових організацій НПГУ Червонограда у вівторок ухвалила рішення пікетувати ПАТ «ДТЕК Західенерго» 5 серпня з 9 до 13 години. До акції долучилася і Львівська територіальна профспілка вугільників на чолі з Олегом Турчином, – повідомив голова РО НПГУ Віталій Оніжук. – Вимоги шахтарів до ДТЕК – негайно погасити борг за спожиту вугільну продукцію в сумі 121,7 млн грн. Вийти на своє керівництво і внести зміни до договору-купівлі «Західенерго», а саме: забирати 90% вугільної продукції ДП «Львіввугілля» і надалі проводити своєчасний розрахунок».

За словами лідера профспілки, якби ДТЕК погасив свій борг перед ДП «Львіввугілля», шахтарям повністю закрили би заробітні плати за травень і червень. Сьогодні заборгованість із заробітної плати працівникам «Львіввугілля» становить понад 100 млн грн. Гірникам не виплатили частину зарплатні за травень, і повністю за червень і липень.

Якщо шахтарів не почує ДТЕК, вони погрожують вимагати у високопосадовців країни реприватизації «Західенерго».

Натомість голова Всеукраїнської незалежної профспілки Михайло Волинець повідомив, що львівські шахтарі обіцяють перекрити міжнародну трасу, якщо до них не прислухаються.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.