дивись.info

У «Львівелектротрансі» обціяють, що невдовзі відновлять роботу електронних табло

Сьогодні програмісти працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу електронних табло, які відображають інформацію про рух трамвайних маршрутів.

Зокрема, йдеться про табло на трамвайних зупинках на пл. Ринок та на вул. Саксаганського.

Про це повідомив заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» Олексій Зварич.

«Понад два місяці тому ми змінили оператора GPS-контролю. На сьогодні новий оператор доопрацьовує відповідну програму. Кінцевий термін, доки мають запрацювати табло – 1 вересня. Але не виключено, що інформація про прибуття трамваїв відображатиметься на електронних табло вже завтра», – зазначив Олексій Зварич.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», на сьогодні не працюють 3 табло на зупинках вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. «Одне з них не на залізничному вокзалі, оскільки вийшла з ладу плата керування, нова вже в дорозі,  і два біля «Львівської політехніки» через те, що табло було встановлене на старій зупинці, яка зараз демонтована.  Ми виготовляє нову опору», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор». Також тимчасово відсутня інформація по маршруту №6. «Це спричинено змінами трамвайних маршрутів через ремонти вулиць та постійними коригуваннями розкладу руху», – додали у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, у Львові встановлено 26 електронних табло, які відображають інформацію про рух трамвайних маршрутів. Двома з них – на пл. Ринок та на вул. Саксаганського – опікується ЛКП «Львівелектротранс». Ще 24 табло встановлені вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6, обслуговує їх ЛКП «Львівавтодор».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.