Завтра працівники обласного перинатального центру перекриють одну з вулиць міста

dsc_2579_314b2

У п’ятницю, 5-го серпня, працівники Львівського обласного перинатального центру, які вже три роки не працюють, вимагатимуть від влади гроші на завершення реконструкції пологового, пише Дивись.info.

Для цього вони об 11 годині планують зібратися навпроти закладу і навіть перекрити вулицю Джорджа Вашингтона.

«Причина в тому, що у жовтні вже буде три роки, як установа не працює. При тому, що закрита вона по державній програмі розвитку материнства і дитинства і мала відкритися через рік у грудні 2014-го року. Але почалася Революція а потім почалися інші проблеми з фінансуванням і відповідно у 2014 році все стояло, у 2015 було виділено 45 мільйонів, а в 2016 знову крім грошей обласної ради більше нічого не виділено. Хочемо трохи нагади владі тут і в Києві, що не можна так робити, оскільки це є державна програма. Зустрінемося, подивимося, скільки нас прийде, бо частина людей вже у відпустках. І, якщо нас буде достатньо – походимо трохи по переходу.», - розповів Дивись.info голова трудового колективу Львівського обласного перинатального центру  Олег Гайдук.

Зазначимо, що реконструкцію Львівського  обласного перинатального центру розпочали ще в жовтні 2013 – го року. Тоді установа  потрапила до державної програми розвитку материнства та дитинства «Нове життя». У той час взявся ремонтувати одразу два корпуси. Відтак до 2014-го відремонтований пологовий будинок мав бути зданим в експлуатацію.  Проте  центр й досі схожий на руїну, а про крики новонароджених малят медперсонал лише мріє.

фото: Інтернет

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: