дивись.info

На Львівщині запрацюють центри денного перебування для дітей-інвалідів

Восени цього року на території області запрацює мережа освітньо-соціально-культурних центрів для дітей з особливими потребами.

Це буде перший в Україні пілотний проект денного перебування для дітей-інвалідів, створений у співпраці влади та громадськості.

Про це розповіла заступник голови – керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

За її словами, перші такі центри планують відкрити на базі Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів Святого Миколая» (в минулому КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104 І-ІІ ступенів») та у приміщенні КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Марії Покрови».

«Особливі дітки після школи фактично залишаються один на один із батьками, котрі рідко можуть кваліфіковано надати увесь спектр послуг, яких потребує дитина-інвалід. Та й взагалі процес здобуття знань для них є достатньо складним, – зазначила Маріанна Вільшинська. – І власне мережа центрів денного перебування дозволить “звільнити руки” батькам, адже їхні діти зможуть проводити весь позаурочний час з кваліфікованими фахівцями».

Пріоритетним напрямком діяльності цих закладів, зокрема, буде формування вмінь дітей з особливими потребами, розвиток їх інтелектуальних та творчих здібностей, реабілітація та оздоровлення.

Закликаємо батьків, у яких зростають дітки з інвалідністю, зголошуватися для запису у групи денного перебування у вище згадані заклади:

КЗ ЛОР “Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів Святого Миколая” (за адресою: м. Брюховичі, вул. Незалежності України, 1);
КЗ ЛОР “Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Марії Покрови” (за адресою: м.Львів, вул. Личаківська, 35 а).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.