дивись.info

Портніков негативно відізвався про українських журналістів

Портніков негативно відізвався про українських журналістів

На думку Віталія Портнікова українські журналісти дублюють тези російської пропаганди, «прикриваючись турботою про країну, свободою думки, плюралізмом та демократією».

Про це політолог написав у колонці news.ru.

Портніков вважає, що розповсюджуючи інформацію про корупцію, безвихідь, та вселяючи думку про те, що Майдан був марним, а Заходу на нас начхати, вони є небезпечнішими за російську пропаганду, адже руйнують країну зсередини.

«А потім ми дивуємося, чому таке апатичне наше населення, звідки така невіра в майбутнє. Так у нас чудове населення! Якщо воно примудряється дивитися цей телевізор, слухати ці радіостанції, читати ці інтернет-сайти – і продовжувати розраховувати на Україну – то його ніякої Бабак не переб’є!», – пише політолог.

Віталій Портніков певен, що українські журналісти, навіть не усвідомлюючи того, що допомагають провокаторам підірвати країну, вважаючи себе патріотами.

«Мотиви у них різні. Хтось просто хоче працювати за фахом – і йому все одно де і як. Хтось вважає найголовнішим, що йому не затикають рот – а що там відбувається у інших це справа їхньої власної совісті. А більшості взагалі все одно, аби платили зарплату – жити-то треба! І в цьому сенсі українська журналістика нічим не відрізняється від інших професій в нашій країні. Це не подвижництво, що не місія, що не відповідальність. Це виживання.

Різниця тільки в тому, що, наприклад, від поганого лікаря в критичній ситуації ви можете захиститися тим, що знайдете справжнього фахівця. Якщо вам не подобається педагог, який навчає ваших дітей – ви зміните школу або, якщо дозволять фінанси, візьмете репетитора.

Від нечесного журналіста-маніпулятора і його ЗМІ захиститися куди важче. Він сам прийде до вас – з інструкцією від Суркова за пазухою», – резюмує Віталій Портніков.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.