дивись.info

Серед трамвайних маршрутів Львова лідером є №1

Серед трамвайних маршрутів Львова лідером є №1

У Львові запроваджено систему GPS-моніторингу за рухом транспорту. На основі даних із цієї системи можна провести аналіз якості роботи громадського транспорту Львова.

Організація «Львів’яни за електротранспорт» провела  аналіз якості надання послуг за двома показниками:
а) відсоток виконання запланованих рейсів;
б) дотримання графіків руху по окремих зупинках.
Результати аналізу приведено у вигляді діаграм.
Згідно з висновками, безсумнівним лідером за таким показником, як відсоток виконаних рейсів (відносно плану) є тролейбусне депо, адже тролейбуси виконують 87,52% усіх запланованих рейсів. Трохи гіршим є результат у трамвайного депо – 79,95%. Цей показник є вищим, а ніж у автоперевізників Львова. І це не дивлячись на те, що середній вік трамваїв є більшим за 30 років, а найстаріші “маршрутки” мають максимум по 12-14 років.

Так само підрозділи «Львівелектротрансу» мають найкращі показники по дотриманню графіків по окремих зупинках. Не дивлячись на те, що на трамвайних коліях часто стаються ДТП, а поломка одного трамвая блокує рух інших у львівського трамвая є найкращий показник дотримання графіків – 47,21%. У тролейбусів цей показник є гіршим – 25,71%.

Аналіз дотримання графіків по окремих трамвайних і тролейбусних маршрутах дає змогу виявити маршрути, де є проблеми через дорожні затори. Найгірша ситуація із дотриманням графіків на трамвайному маршруті № 7. Причина її очевидна – проблеми із рухом цього трамвайного маршруту починаються біля церкви Св. Анни і закінчуються аж на площі Митній. Це говорить про повну неефективність управління дорожнім рухом на вулиці Городоцькій (хоча в «розумні» світлофори та інші речі вкладено дуже багато грошей). Так само не тішить ситуація із дотриманням графіків у трамвайних маршрутів № 1 і 5. «Проблемна» зона для «п’ятірки» починається на площі Ярослава Осмомисла і закінчується аж на Сахарова, для «одинички» – від вулиці Руської.

Але, що цікаво, якщо трамвай і тролейбус «прив’язані» до колії і контактної мережі, то «маршрутки» мають значно більше поле для маневру. І не дивлячись на це показники дотримання графіків у них значно гірші.

13938037_1155947671139730_948113799521698729_o

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.