дивись.info

З першого разу не вийшло. В ОДА проведуть ще одну зустріч щодо програми святкування Дня Незалежності

З першого разу не вийшло. В ОДА проведуть ще одну зустріч щодо програми святкування Дня Незалежності

Учора в стінах Львівської обласної державної адміністрації відбулася зустріч із представниками громадськості Львівщини, аби обговорити план заходів до святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України. Активне зацікавлення до святкування річниці виявили, зокрема, представники ГО.

Як інформує сайт ЛОДА, в загальному  до обговорення долучилося понад 30 представників різних ГО. Активні мешканці області висловлювали власні пропозиції стосовно відзначення 25-ї річниці незалежності. Зокрема, пролунало безліч цікавих ідей, щодо створення відео сюжетів, фотовиставки, які ілюструватимуть основні етапи на шляху до проголошення Незалежності України та діячів, які найбільше до цього долучилися.

Для того ж, аби сформувати остаточний перелік заходів, врахувавши пропозиції громадськості, через тиждень у ЛОДА проведуть ще одну зустріч-нараду.

Уже відомо, що річницю  Незалежності святкуватимуть упродовж 19-28 серпня по всій території області. Серед найцікавіших та наймасштабніших заходів, що відбудуться безпосередньо у святкові дні (23 та 24 серпня) – фініш «Зіркової естафети» та святковий концерт «Молода Незалежність» на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку, а також святкова програма «Українська діаспора і Україна воєдино» у дворику палацу Потоцьких.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.