дивись.info

Імпортні ліки відтепер реєструвати легше

На нинішньому засіданні Кабінет міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів», який спрощує реєстрацію ліків з країн Заходу, інформує 112.ua.

Загалом, як зазначила у своєму виступі в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, прийняття цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, зареєстрованих компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Європейського Союзу, і скоротить до десяти днів строк прийняття рішення про реєстрацію лікарського засобу або про відмову в такій реєстрації.

«У Міністерстві охорони здоров’я України напрацьовані всі необхідні підзаконні акти, щоб якомога швидше впровадити цю систему», – додала Супрун.

«Закон прийнятий, наше завдання — прийняти всі необхідні рішення уряду, щоб українці отримали великий спектр якісних ліків і була знижена ціна. Я впевнений, що в найближчі місяці це вже повинно статися», – сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Даний закон передбачає, що для всіх лікарських засобів, які реєструються в Україні, скорочується термін прийняття рішення про їх реєстрацію або відмову в реєстрації із місячного терміну до 10 робочих днів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.