дивись.info

На Львівщині розпочався сезон полювання

У п’ятницю, 5 серпня, на Львівщині відкрили індивідуальне полювання на самців козулі, оленя, кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування. 

Окрім того, у другу неділю серпня з 18:00 години у Львівській області розпочинається полювання на мисливські види птахів, про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Як пояснює начальник управління Анатолій Дейнека, для правильної організації відкриття сезону полювання мисливські господарства здійснили облік місцевих видів птахів, розрахували пропускну спроможність мисливських угідь.

«Це значить, що визначено конкретні ділянки, на яких одночасно може полювати певна кількість мисливців, без шкоди для дичини, та дотримуючись правил безпеки, зокрема щодо поводження із мисливською зброєю», – зазначив він.

Нагадуємо мисливцям, які документи дають право на полювання:

– посвідчення мисливця;

– щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

– дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);

– чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;

– паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання на полюванні.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.