дивись.info

3100 людей так і не дісталися Європи, загинувши в морі

За оцінками Міжнародної організації з міграції (МОМ), у 2016 році через Середземне море берегів Європи дісталися понад 263 тисячі мігрантів. За цей час при спробі перетнути море загинули понад 3100 людей, передає УНІАН.

 
З тих, хто дістався берегів Європи, понад 160 тисяч прибули до Греції, а понад 100 тисяч – до Італії. У МОМ також повідомили, що минулого року за період з січня по кінець серпня морем до Європи прибули понад 354 тисяч біженців.

 

У повідомленні організації також зазначається, що кількість загиблих або зниклих безвісти в Середземному морі цього року становило 3176 осіб. Це більше ніж за перші вісім місяців минулого року, коли загинули 2754 мігранти. Більшість смертей зафіксовано на шляху до Італії.

 

Нагадаємо, 5 липня під час 30 операцій в Середземному морі врятували майже 4500 біженців. У порятунку брали участь кораблі італійського морського флоту, агентства з охорони зовнішніх кордонів ЄС Frontex та неурядових організацій.

 

Після суттєвого зростання восени минулого року потік біженців з Туреччини до Греції вдалося скоротити завдяки угоді між Брюсселем та Анкарою. Відтоді основний маршрут мігрантів до Європи проліг через Італію.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.