дивись.info

Рятувальники закликають львів’ян не купатися в озері у «Горіховому гаю»

Рятувальники закликають львів’ян не купатися в озері у «Горіховому гаю»

Рятувальники Львівського обласного управління ДСНС закликають місцевих жителів не купатися в озері, що знаходиться у парку «Горіховий гай».

За словами начальника відділу нормативно-технічної роботи ДСНС у Львівській області Ореста Галонько, що згідно водного кодексу, поки що людей за відвідування заборонених водоймищ не штрафують.

«Згідно водного кодексу, щоб штрафувати людей за відвідування заборонено озера, то такого нема. Відповідальність за озера мають орендарі та власники, адже майже такі водойми є приватні. Наприклад тут (озері у «Горіховому гаю», – ред), розташовано табличка, що купатися заборонено, це єдиний попереджувальний знак, який може запобігти відвідувати озеро», – сказав Галонько.

13932308_1644864012495541_445712456_o

Рятувальник управління ДСНС нагадав про прикрий випадок, який стався 30 липня, коли чоловік на підпитку пішов купатися і потонув.

«Такі прикрі випадки найчастіше трапляються через те, що люди нехтують своїм здоров’ям і життям, не зважають на попередження рятувальних служб і відвідують заборонені водойми. Наприклад випадок 30 липня. Людина перегрілася на сонці пішла купатися і втонула», – розповів рятувальник.

13940061_1164274770278272_2007615532_o

За словами директора кінотеатру «Сокіл», популярність озеро здобуло тим, що воно виглядає чистим і в людей це викликає довіру.

«Озеро почали чистити і в людей виникла довіра, що в цій водоймі можна купатися. Але найбільше дивує байдужість людей. Згадуючи випадок з потопельником, коли його витягнули, то воно лежало на березі 2 години, то люди спокійно біля нього перебували і відпочивали. Також здивувало те, коли відпочивальники сказали щоб тіло забрали, бо воно заважає.

Також він додав, що багато людей на підпитку хочуть піти поплавати, і тому біля озера потрібно облаштувати рятувальний пункт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.