дивись.info

Львівські трамваї тимчасово курсуватимуть за зміненими маршрутами

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», від сьогодні, 10 серпня, тимчасово припиняється робота трамвайного маршруту № 3 «площа Соборна – Аквапарк», натомість збільшується кількість трамвайних вагонів на маршруті №1, який зараз курсує за маршрутом «Залізничний вокзал – Центр – вул. Вітовського – вул. Сахарова – вул. Княгині Ольги», передає прес-центр ЛМР.

Розворотне кільце на площі Соборній у маршрутному русі трамваїв використовуватися не буде, тому ЛКП «Львівелектротранс» просить пасажирів, що прямують в сторону кінцевої «Аквапарк», очікувати трамвая на зупинці «вул. Шухевича», яка знаходиться поруч. На кінцевій зупинці трамвайного маршруту №3 працівники «Львівелектротрансу» розмістили відповідне інформаційне оголошення.
Планується, що після завершення усіх робіт з реконструкції вулиць Івана Франка та Свєнціцького відновить свою роботу трамвайний маршрут № 4 «Вул. Торф`яна – вул. Миколайчука».

Окрім цього, після закриття на реконструкцію перехрестя вулиць Личаківської та Мечнікова заплановано такі зміни трамвайних маршрутів:

трамваї маршруту № 2 прямуватимуть від кінцевої «вулиця Коновальця» вулицями Мельника, Генерала Чупринки, Коперника, Дорошенка, пл. Ринок, вулицями Руською, Підвальною та Івана Франка до кінцевої зупинки «Академія Мистецтв»;
трамваї маршруту № 7 прямуватимуть від кінцевої «вулиця Татарбунарська» до кінцевої «вул. Торф`яна» вулицями Шевченка, Городоцькою, Б. Хмельницького та Замарстинівською.
трамвайний маршрут № 10 тимчасово припиняє свою роботу до завершення ремонтних робі на перехресті «Личаківська – Мечнікова».

Трамвайні маршрути № 5 і №6 курсуватимуть за звичними маршрутами.

Про дату відновлення трамвайного маршруту №4 та про зміни маршрутів руху трамваїв, що курсують по вул.Личаківській, буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, раніше через закриття на ремонт вулиць Русових, Київської, Котляревського і Нечуя-Левицького припинили свою роботу трамвайні маршрути № 9 та №11 і було додатково введено трамвайний маршрут №6а «Церква Св. Анни – вул. Миколайчука».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.