дивись.info

Це не змова, – Отар Довженко прокоментував оприлюднення листа Мариновича

Приватний  лист віце-ректора УКУ до високих церковних чинів УГКЦ з проханням захистити університет від звинувачень з боку кількох священиків  був оприлюднений через невміння користуватися соціальними мережами, а не через змову.

Про це в коментарі Дивись.info розповів викладач Школи журналістики УКУ Отар Довженко.

 10647075_10152793004970873_2871924061907880057_n«Мені здається, що те, що хтось виклав у Facebook уже є не зовсім приватним. Я думаю, що це є наслідком невправності поводження із соцмережами кількох старших людей. З того, що я знаю, це є просто збіг обставин. Наскільки я знаю, то цей лист справді не збиралися публікувати, але, може, і на краще, що він вийшов. Тепер дуже багато людей дізнаються про наші гризоти», – зазначив Отар Довженко.

Щодо обвинувачень, то за словами Отара Довженка ця історія почалася давно і триває два роки.

«Кілька цих католицьких видань і священиків закидають нам звинувачення. Всі знають, що Школа журналістики УКУ – це заклад, який виховує журналістів, а не католиків, священиків і так далі. Відбувається боротьба навколо університету. Я думаю, що рейдерське захоплення – це трошки перебільшено сформульовано, але очевидно, що відбувається намагання переформатувати університет у тому вигляді, в якому хотілось би декільком священикам. Їм це не вдасться», – сказав Отар Довженко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.