дивись.info

У Львові проводять моніторинг стану дитячих майданчиків

Для усунення недоліків на дитячих майданчиках, які розміщені у дворах Львова, проведено моніторинг їх стану, повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, управлінням молоді, сім’ї та спорту спільно з представниками районних адміністрацій та Громадської організації «Батьки в дії» здійснено моніторинг майданчиків у дворах, де були зауваження у мешканців, які вони залишили на Е-карті дитячих майданчиків Львова (http://childfriendly.lviv.ua).

За підсумками проведення моніторингу було виявлено, що незначна частина майданчиків потребує часткової заміни існуючих елементів, а більшість дитячих майданчиків знаходиться в задовільному стані. Серед недоліків, які найчастіше зустрічалися на дитячих майданчиках, є відсутність піску в пісочницях, потреба заміни дерев’яних елементів ігрових споруд та ремонт балансирів.

Слід зазначити, що у місті станом на сьогодні облаштовано 12 нових дитячих майданчиків. Також розпочато роботи на вул. Тершаковців, Голубця-Ярова, Садова, і найближчим часом планується розпочати роботи по облаштуванню дитячого майданчика на вул. Хоткевича, 20.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.