дивись.info

Україна почала більше експортувати до ЄС

Експорт продовольчих товарів українського виробництва до країн Європейського союзу зріс з початку року – старту режиму Зони вільної торгівлі – на 68%, у цілому експорт до ЄС зріс на 7%, повідомив в ексклюзивному інтерв`ю УНІАН перший віце-прем`єр-міністр України – міністр економічного розвитку Україна Степан Кубів, передає Уніан.

 

«Українські виробники активно використовують преференції у рамках торгівлі між Україною та ЄС, експорт триває і поза межами тарифних квот. Станом на кінець липня повністю використано 9 тарифних квот на сільгосппродукцію. Традиційно використана квота на м`ясо птиці, тарифна квота на вершкове масло і молочні пасти використана на 46%, на сухе молоко – на 30%. Загалом треба сказати, що експорт до ЄС цього року зріс на 7%, особливо за продовольчими товарами – на 68%», – сказав Кубів.

 

Він також повідомив, що українські експортери отримали близько 30 тис. сертифікатів EUR.1 для оформлення вивезення товарів з України за стандартами ЄС, а 86 підприємств отримали статус уповноваженого експортера, що дало їм право експортувати продукцію до ЄС без необхідності отримання сертифіката.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.