дивись.info

Львівських медиків вчили надавати екстрену медичну допомогу

Днями на Львівщині завершився курс тренінгів із надання екстреної медичної допомоги пацієнтам у критичних станах. Більш ніж за два тижні навчання пройшли 465 медичних працівників у 17-ти районних лікарнях. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Тренінги проводили викладачі – інструктори навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Медики лікувальних установ області вправлялися у проведенні серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора, прийомів та засобів для забезпечення прохідності дихальних шляхів, проведенні первинного та вторинного обстеження, глюкометрії та медикаментозної терапії невідкладних станів.

Окрім того, на навчаннях відпрацьовували порядок дій медичного персоналу приймальних відділень  під час поступлення великої кількості потерпілих, вміння працювати у команді, а також основні етапи надання медичної допомоги. Зокрема йдеться про серцево-легеневу реанімацію, діагностику та надання екстреної медичної допомоги при невідкладних станах на місці події, правила роботи та застосування медичної апаратури тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.