дивись.info

На Буковині протестують проти львівського сміття?

На Буковині протестують проти львівського сміття?

В Іванківцях Кіцманського району люди вийшли на протест, причиною якого стало сміття невідомого походження, яке вантажівки висипали в ярок поблизу села. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила журналістка Ольга Кулько.

«За словами очевидців, минулої суботи, 6 серпня, чотири фури проїхали селом. Спершу люди подумали, що вони везли зерно — адже зараз жнива. Але виявилося, що одна вантажівка висипала сміття на сміттєзвалищі, яким селянам заборонено користуватися, а інші три — розвантажились просто обіч польової дороги, в невеликому ярку. Це сміття вже почали загортати землею, але люди збунтувалися: ці відходи можуть бути небезпечними для здоров’я! Тож почали викликати екологічну службу, представників санстанції. Сільський голова Олексій Добровольський каже, що не давав дозволу на завезення цього сміття в село. Одна з версій – це львівське сміття, яке останніми днями активно возять на Буковину», – написала Ольга Кулько.

Нагадаємо, чернівецький мер Олексій Каспрук пішов на зустріч Львову, який після трагедії на грибовицькому сміттєзвалиші, залишився без полігону для відходів, і погодився, щоб Чернівці якийсь час приймали львівське сміття.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.