дивись.info

Система електронного декларування активів чиновниками має запрацювати 15 серпня, – Порошенко

Система електронного декларування чиновниками свого майна та грошових коштів, розроблена як ключовий інструмент очищення влади і протидії корупції, має бути запущена, як і планувалося, не пізніше 15 серпня – без будь-яких тестових періодів чи технічних затримок.

Про це заявив президент України Петро Порошенко в своєму відеозверненні.

«Корупцію треба викорінювати, але ще краще їй запобігати. Профілактика – найкращі ліки. Для цього і потрібен ефективний контроль за доходами і видатками чиновників, суддів, прокурорів, усіх правоохоронців. На світло, чого давно чекають люди, мають вийти маєтки, автопарки, гроші всіх ”слуг народу”, – сказав Порошенко. – Інструмент для такого контролю є. Це – електронне декларування всіх активів, яке стартує з 15 серпня. Ще раз наголошую: всі повинні вивертати свої кишені перед суспільством із 15 серпня. Іншої дати я не розглядаю і чути не хочу про перенесення!».

Порошенко наголосив, що жодні технічні причини, включаючи «сирість» програмного забезпечення, не можуть бути причиною перенесення запуску системи.
«Не допущу тут жодних маневрів! – наголосив глава держави. – Я особисто багато сил доклав, щоб воно стало реальністю, і нікому не дозволю давати задній хід! Електронне декларування – незворотне і необхідне. Це – невід`ємна частина всього нашого антикорупційного механізму… Мій наказ як Верховного головнокомандувача: ні кроку назад у війні з корупцією, нашим ключовим внутрішнім ворогом».

Порошенко нагадав, що в Україні вже створені ключові органи, завданням яких є боротьба з корупцією, і позитивні зміни вже почалися.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.