дивись.info

Трамвайна лінія вздовж вулиць Франка та Свєнціцького готова для руху трамваїв

Трамвайна лінія вздовж вулиць Франка та Свєнціцького готова для руху трамваїв

Вчора, 10 серпня, о 18:00 відбулася пробна обкатка реконструйованої трамвайної лінії вздовж вулиць І. Франка та І. Свєнціцького.

Першим трамваєм, який проїхав по відновленій лінії, став вагон «Tatra KT4D» № 1157. Під час пробної обкатки фахівці ЛКП «Львівелектротранс» перевірили правильність монтажу контактної мережі, роботу трамвайних стрілок та інших елементів інфраструктури трамвайної лінії. За результатами пробної обкатки дозволено рух трамваїв із пасажирами по реконструйованій лінії.

Нагадаємо, що реконструкція трамвайних колій і дорожнього полотна на вулицях І. Франка та І. Свєнціцького здійснювалася в рамках реалізації проекту «Трамвай на Сихів». Зокрема, було реконструйоване розворотне кільце «Академія Мистецтв», яке тепер дозволяє розвертатися трамваям у будь-якому напрямку.

Невдовзі по реконструйовані трамвайній лінії рушать трамваї маршруту № 4 «вул. Торф’яна – Академія Мистецтв», а після закриття на ремонт перехрестя вулиць Личаківської та Мечнікова на кінцевій «Академія Мистецтв» розвертатимуться трамваї маршруту №2, який тимчасово курсуватиме від вулиці Коновальця до Академії Мистецтв.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.