дивись.info

Керівник НАБУ пояснив, чому перше територіальне управління Бюро відкрили у Львові

Перше територіальне управління Національного антикорупційного бюро України вирішили відкрити саме у Львові, оскільки керівництво Бюро розраховує на активнішу підтримку громадськості цього міста і регіоні у протидії корупції.

Про повідомив голова НАБУ Артем Ситник на відкритті територіального управління у Львові, передає кореспондент «Дивись.Info».

Чому було рішення відкрити перше територіальне відділення НАБУ саме у Львові? Це було моє особисте бажання, оскільки Львів є найбільш прогресивним проукраїнським містом і ми сподіваємося на величезну допомогу із боку громадського активу цього регіону у нашій роботі.
Артем Ситник

Також голова НАБУ анонсував на наступний тиждень проведення зустрічі між керівництвом Бюро та громадськістю.

Водночас голова Львівського управління НАБУ Тарас Лопушанський вважає, що його відомство залишається єдиним правоохоронним органом, у якому рада громадського контролю дійсно здатна впливати на рішення.

Нагадаємо, сьогодні у Львові відкрили перше в Україні територіальне управління НАБУ. Це представництво куруватиме роботу у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській і Чернівецькій областях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.