дивись.info

Львів’янка Ніна Горинюк може стати топ-моделлю світу (фото)

Переможниця соцпроекту «Міс Львів-2015», володарка титулу Miss International Ukraine-2015, учасниця багатьох міжнародних конкурсів краси, львівська модель Ніна Горинюк їде до Німеччини на міжнародний конкурс краси «Топ-модель світу».

Конкурс триватиме з 18 по 27 серпня у німецькому Бремені. Ніна Горинюк представлятиме на «Топ-модель світу» Україну. У рамках попереднього конкурсного відбору «Топ-модель світу», львівська красуняотримала титул «Топ-модель Чорного моря». Тож на «Топ-модель світу» дівчина поїде уже попередньо титулованою. Титул «Топ-модель Чорного моря» включає країни, які межують з Чорним морем — Україна, Болгарія, Грузія, Туреччина.

Титул присвоюють на основі аналізу фотосетів та ведеоконтенту учасниць конкурсу «Топ-модель світу», зокрема, беруть до уваги соціальну активність та благодійність учасниць, досягнення у модельному бізнесі.

Зараз красуня Ніна активно готується до візиту в Німеччину, аби зробити новий крок у своїй бюті-кар’єрі. Дівчина працює не лише над своїм образом, а й думає над тим, якими соціальними акціями та флеш-мобом здивувати журі конкурсу «Топ-модель світу». Нагадаємо, торік у Токіо (Японія) Ніна Горинюк провела акцію «За мир!» – кілька учасниць з Європи та дівчина з Росії виступили за припинення війни в Україні. Дівчата одягнули білі японські кімоно, тримали в руках плакати з написами про мир і безпеку в Україні та світі.

Ніна Горинюк розповіла, що у Бремені конкурсанток очікує насичена програма — екскурсії по Кельні а інших містах Німеччина. Фінал конкурсу краси «Топ-модель світу» помпезно відбудеться у готелі Radisson у Бремені.

«Участь у конкурсі «Топ-модель світу» – важливий етап у моєму житті, – розповіла Ніна Горинюк. – Коли отримаєш корону найкрасивішої дівчини Львова, — не можна зупинятися напівдорозі, потрібно наполегливо підкорювати інші конкурси краси, збагачуватися внутрішньо, духовно, вивчати стиль життя в інших країнах. Мої очікування від «Топ-модель світу» – хочеться побачити рівень проведення конкурсів краси у Європі. Конкурси на сході, в Америці та у Європі кардинально відрізняються своїм форматом. Як правило, всесвітні конкурси краси краси відбуваються у США, де в шоу переважає голлівудський рівень (багато зіркових «селебретіс», поважне журі). У країнах Азії — інтелектуальний формат конкурсу краси: конкурсанткам показують гостинність країни, традиції, культуру. А у Європі рідко організовують конкурси краси світового рівня. Цікаво дізнатися, в чому роздинка конкурсів краси у Німеччині».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.