дивись.info

Міністр розповів, що децентралізація вже принесла десятки мільйонів гривень місцевим бюджетам

Міністр розповів, що децентралізація вже принесла десятки мільйонів гривень місцевим бюджетам
Реєстрація бізнесу / astraea.com.ua

Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що органи місцевої влади вже отримади 70 мільйонів гривень від передання їм функцій реєстрації бізнесу та нерухомості.

Про це він повідомив під час презентації проекту «Шлюб за добу» у Києві, передає УНІАН.

Хочу нагадати, що Міністерство юстиції передало всі свої повноваження щодо реєстрації бізнесу і нерухомості місцевим органам влади. Буквально за останніх три місяці близько 70 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів.
пояснив Петренко

За його словами, сервіс «Готово», який нині діє у Києві, є одним із прикладів такої децентралізації.це той приклад реальної децентралізації, яка була запроваджена на початку цього року.

Тут понад 100 адмінпослуг надаються місцевими органами влади українським громадянам, які проживають у місті Києві і Київській області, і в принципі, у зв`язку з дією принципу екстериторіальності, будь-якому українцю, який сюди приїде, він може тут зареєструвати і компанію, і бізнес, і зареєструвати свою нерухомість.
додав мінстр

Нагадаємо, сьогодні у Києві презентували сервіс «Шлюб за добу». Нею вже скористалися перші три пари. На черзі – запровадження такої послуги у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.