дивись.info

«Спрощенці» перерахували до місцевих бюджетів Львівщини 414 мільйонів

Місцеві скарбниці Львівської області поповнилися на 414,4 мільйона гривень від надходжень єдиного податку з фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Як повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області від платники податків – «спрощенців» до бюджету у січні-липні 2016 року 414,4 млн. гривень єдиного податку з фізичних осіб підприємців. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 64,0 відс., або надійшло на 161,7 млн.грн. більше.

В свою чергу приріст надходжень податку пов’язаний із збільшенням обсягів задекларованих сум доходів підприємцями, які здійснюють діяльність у сферах пов’язаних із:

– випуском програмних продуктів, оплата послуг яких здійснюється в іноземній валюті;

– наданням готельних послуг;

– наданням консультаційних та маркетингових послуг;

– здійсненням дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки;

– наданням в оренду, суборенду житлових та нежитлових приміщень.

Станом на 01 серпня 2016 року кількість платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців становить 57 565 осіб (на І групі – 5583 осіб, на ІІ групі – 29 999 осіб, на ІІІ групі – 21 981 осіб), з якими в трудових відносинах перебуває 49 380 найманих осіб. В порівнянні з початком 2016 року кількість платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців збільшилась на 3 928 осіб.

Нарахування по єдиному податку з фізичних осіб – підприємців, які перебувають на III групі у II кварталі 2016 року становили 148,0 млн.грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого нарахування збільшились на 52,0 млн.грн., або на 54,2 відсотки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.