дивись.info

Розчарування: представництво ЄС прокоментувало електронне декларування

Розчарування: представництво ЄС прокоментувало електронне декларування
Прапор ЄС / dt.ua

У представництві Європейського Союзу в Україні розчаровані сьогоднішнім впровадженням електронного декларування статків, адже вважають, що система повинна бути сертифікована.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сторінці ЄС у Facebook.

Ми дуже розчаровані та стурбовані неповним запуском системи електронного декларування статків НAЗК минулої ночі без необхідної сертифікації. Система електронного декларування повинна бути сертифікована з метою забезпечення кримінальної відповідальності за надання неправдивих свідчень.
йдеться у коментарі ЄС

Представники Об’єднаної Європи певні, що створення робочої системи є важливим елементом для протидії корупції згідно з зобов’язаннями, які взяла на себе Україна перед ЄС та міжнародною спільнотою. На їхню думку, немає жодних істотних підстав для відмови від сертифікації. Сертифікація повинна бути надана без подальших затримок.

Нагадаємо, сьогодні у тестовому режимі запрацювала система електронного декларування статків чиновників від Національної агенції запобігання корупції. Вона викликала критику із боку громадськості, оскільки не є серифікована, отже, не може бути використана як привід для відкриття кримінального провадження щодо конкретної людини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.