дивись.info

У Львові знайшли незаконні обмінники

У серпні ДФС у Львівській області виявила три незаконні пункти обміну валют. Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Львівській області.

За наслідками відпрацювання у Львові задокументовано роботу трьох таких пунктів на вулицях Широка, Володимира Великого та Червоної Калини. Серед виявлених порушень – діяльність без державної реєстрації як суб’єкта господарювання, відсутність ліцензій і дозволів.

Згідно вимог законодавства, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 164 Кодексу України «Порушення порядку провадження господарської діяльності». Вилучено 89 тисяч гривень, 770 євро, 335 доларів США та 900 польських злотих.

Відповідальність за такі правопорушення передбачає накладання штрафу від однієї до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до місцевих судів Львова за місцем вчинення правопорушення для прийняття рішення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.