дивись.info

У мерії розповіли про стан дитячих майданчиків

Працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» з початку року обстежують дитячі та спортивні майданчики міста Львова. Зокрема, обстежили дитячі майданчики у Франківському і Шевченківському районах міста, передає прес-служба ЛМР.

Так, впродовж літа обстежували дитячі майданчики у Франківському районі, під час яких виявили незначні порушення. Завдяки оперативному реагуванню були оформлені і скеровані відповідні документи про необхідність виконання належних заходів з метою усунення порушень.

«На нашу вимогу ЛКП «Затишне» встановило урни для збирання побутових відходів на дитячих майданчиках за такими адресами: вул. Котляревського, 63-67, вул. Рудницького, 25, 29-31, 39-41; а також пофарбувало і відремонтувало ігрові споруди, лавки на дитячих майданчиках за адресами: вул. Княгині Ольги 34а, вул. Рудницького 25, 39-41», – інформує начальник екологічного відділу КП «АТУ» Олександра Угрин.

Також у липні відділ екологічного нагляду проводив планові обстеження стану та утримання зелених насаджень на території закладів освіти Шевченківського району м. Львова.

«За результатами обстеження встановлено, що попередні приписи щодо зняття хворих аварійних дерев виконані повністю на території таких закладів СЗШ №33 (вул. Шевченка, 34), СЗШ №53 (пр.Чорновола, 6), СЗШ №57 (вул. Жовківська, 6), СЗШ №20 (вул. Скидана, 18), СЗШ №99 (вул. Творча,1), СЗШ №23 (вул. Варшавська, 58)», – зазначає Олександра Угрин.

Зауважимо, що попередні приписи щодо проведення інвентаризації зелених насаджень виконані на території освітніх закладів Франківського району за адресами: ДНЗ №3 (вул. Коновальця, 124), НРЦ «Левеня» (вул. В. Великого, 87а), ДНЗ №42 «Дивосвіт» (вул. Сміливих, 26).

Про те, як сільська громада у Дрогобицькому районі власними силами звела дитячий майданчик у центрі села, дивіться у нашому матеріалі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.