дивись.info

Дітям військовослужбовців влаштували екскурсії на підприємства Львівщини

16 серпня, за підтримки Львівської міської ради, стартував проект для Дітей Героїв АТО «Літня школа професій». Це спільний проект Малої Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту та ГО «Допомога дітям Героїв», що триватиме 10 днів. Щоденно школярі матимуть насичений графік: навчання в Малій Бізнес-школі, екскурсії на підприємства і в установи, культурно-розважальні заходи.

Про це пише прес-служба ЛМР.

«Школа професій» розповідатиме підліткам про найактуальніші професії сьогодення, щодня знайомитиме з успішними представниками цікавих професій та їх підприємствами й установами у форматі екскурсій (ВНЗ «ПрАТ «Львівський інститут менеджменту», ТМ «Смаколик», ПрАТ «Київстар», ПрАТ «Ензим» та ін.)

Під час участі у проекті школярі навчаться будувати організаційні бізнес моделі, створять «підприємства своєї мрії», у яких спробують прорахувати усі необхідні елементи успішного підприємства.

Також програмою проекту передбачено спілкування з кваліфікованим психологом для пошуку відповідей на запитання «хто я і чого я прагну досягти в житті?!» з метою вибору майбутньої професії.
У «Школі професій» школярі працюватимуть у командах, що не лише сприятиме ефективній та результативній роботі, але й дасть можливість знайти нових друзів, створити разом цікаві проекти та весело й з користю провести ще декілька днів літніх канікул.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.