дивись.info

Мешканцям Львова розкажуть про якість життя у місті

Презентація відбудеться у четвер 18 серпня о 18.30 год. в конференц-залі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (вул. Богомольця, 6).

Про це інформує ЛМР.

Соціальний моніторинг охоплює оцінку таких сфер:

Оцінка комфорту міського середовища – стан інфраструктури та якість надання послуг в таких сферах як благоустрій, транспорт, охорона здоров’я, освіта, дозвілля, безпека, умови для життя в місті загалом.
Оцінка особистісного комфорту – рівень задоволеності мешканців власним матеріальним та соціальним благополуччям.
Практики покращення якості життя – ставлення мешканців до власної участі у творенні якісного міського простору; наскільки і що саме мешканці готові робити, задля покращення якості життя у Львові.
«Попередній моніторинг було проведено у 2013 році. Таким чином, цього року ми маємо унікальну можливість прослідкувати зміну оцінок якості життя у місті впродовж останніх трьох років. Ще одна унікальність цьогорічного дослідження полягає в тому, що в основу вибіркової сукупності був поділ міста на 39 мікрорайонів, визначених минулого року за результатами дослідження «Соціальний простір міста:потенціал до громадотворення» в рамках проекту «Громади в дії». Таким чином, ми можемо побачити оцінки якості життя не лише в місті загалом, але й злокалізувати їх на рівень кожного із мікрорайонів, виділити їхні проблеми», – зазначає Олена Гунько, керівник проекту «Соціальний моніторинг якості життя», аналітик Інституту міста, соціолог проекту «Громади в дії».

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.