дивись.info

Вулицю у Львові хочуть назвати на честь Івана Павла ІІ

До очільника міста Львова звернулися громадські активісти та політики зі зверненням перейменувати одну з вулиць Львова на честь Івана Павла ІІ.

Про це пише Уніан.

Відповідне звернення меру 17 серпня подали Львівська обласна організація партії «Українське об´єднання патріотів – УКРОП», громадські організації «ВАРТА-700» та «Економічний бойкотний рух».

Ініціатори перейменування переконані, що в такий спосіб громадськість Львівщини задекларує готовність до взаєморозуміння між українським та польським народами, попри намагання деяких політиків неоднозначно трактувати певні історичні події. У зверненні наголошується, що Святий Іван Павло ІІ, який мав українське коріння, як для поляків, так і для українців є символом доброчесності, оптимізму, людяності, любові до ближнього.

Відтак пропозиція назвати його ім’ям одну з вулиць Львова є закликом до порозуміння поміж простими людьми по обидва боки українсько-польського кордону.

«Така позиція львів’ян продемонструвала б вірність рішенням ІІ Ватиканського собору, що з’єднав православний схід, зокрема Українську церкву з Католицькою церквою, у 1962 році, коли представники церков зібралась заради духовного об’єднання, оновлення світу», – йдеться у документі. Автори звернення закликали представників релігійних громад, громадськість Львова та інші політичні сили підтримати цю ідею.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.