дивись.info

Як змінювалися українські політики: від Мороза до Яценюка (фото)

Як змінювалися українські політики: від Мороза до Яценюка (фото)

Відомі українські політики не завжди були відомими, впливовими і багатими. Колись вони теж були дітьми, підлітками, їхній імідж мінявся зі зміною політичного статусу тощо. Дивись.info до Дня Незалежності публікує серію матеріалів. Сьогодні про те, як, власне, змінювалися українські політики.

Юлія Тимошенко

Мабуть, її образ змінювався чи не найрадикальніше. Спочатку це була кароока чорнявка, згодом з’явилася коса, згодом Юлія Тимошенко остаточно перетворилася на блондинку. Залізний характер та сталева воля дозволяють їй залишатися однією з найпомітніших політичних фігур.

Арсеній Яценюк

Незважаючи на свої 42, Арсеній Яценюк приміряв на себе чимало посад – від депутата до прем’єр-міністра. Варто очікувати його тріумфального повернення.

Віталій Кличко

Свій шлях київський мер у політику почав будувати ще в статусі спортсмена. Та він не завжди був грізним велетнем.

Олег Ляшко

Один з найхаризматичніших українських політиків. Головний радикал країни раніше не раз мав проблеми із законом.

Олег Тягнибок

Незважаючи на те, що Олег Тягнибок не є чинним депутатом, а партія «Свобода» не має своєї фракції у парламенті, політик продовжує відігравати помітну роль у суспільстві.

Геннадій Москаль

Генерал, депутат кількох скликань, керівник у кількох областях, колись працював у паспортному столі…

Олександр Турчинов

Його образ змінювався часто і помітно. Олександр Турчинов починав як соратник Юлії Тимошенко і довго залишався у її тіні, однак згодом виокремився в самостійну політичну фігуру, здобувши «звання» «кривавого пастора».

Олександр Мороз

Головний соціаліст країни – справжній аксакал Української політики і починав ще з КПУ УРСР. Його зірка зайшла 2007 року, коли Соціалістична партія, яку він очолював, не змогла подолати тривідсотковий бар’єр на парламентських виборах.

Наталія Вітренко

Хоч цю пані сьогодні не часто побачиш на телеекрані, втім свого часу її політична діяльність була особливо помітна.  Вітренко була і є чи найбільш проросійським політиком.

Володимир Литвин

Попри всі пертурбації, Литвин володіє тією неймовірною політичною гнучкістю, яка дозволяє йому ніколи не зникати з українського політикуму і виходити сухим із найбільших скандалів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.