дивись.info

Львів’яни відтепер можуть моніторити аварії в електромережі онлайн

«Львівобленерго» запровадив новий онлайн-сервіс – «Чому немає світла?». Завдяки ньому жителі Львова та області зможуть онлайн перевіряти причину відсутності електрики у своїх оселях.

Про це  на спеціальному брифінгу повідомив заступник технічного директора «Львівобленерго» Роман Іванців, передає кореспондент «Дивись.Info».

«У споживачів часто виникає питання «Чому немає світла?». Це може відбуватися через планові роботи підприємства або через відновлювально-аварійні роботи після стихій і ушкодження нашого обладнання. За таким питанням споживачі можуть звернутися до нашого кол-центру, аби отримати оперативну інформацію.

Але інколи під час стихій багато споживачів одночасно телефонують до кол-центру і багато хто стоїть у черзі, не отримуючи потрібної інформації. Але ми хотли б, аби споживач отримував інформацію якнайшвидше про наші планові та відновлювальні роботи. Для цього ми запустили сервіс «чому немає світла?». Завдяки ньому люди оперативно дізнаються про причину та тривалість відключення на певній вулиці», – пояснив Іванців.

Для використання сервісу треба зайти на сайт «Львівобленерго», у пошуку знайти свій населений пукнт і вулицю та дізнатися причину відключення. Інформація про відключення, за словами Романа Іванціва, надходить на сервіс протягом 2 хвилин.

Якщо у списку немає відключення на заданій ділянці, то, можливо, світла немає лише у певній квартирі. Тоді треба звертатися до кол-центру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.