дивись.info

У Львові відтепер можна зареєструвати шлюб за добу (фоторепортаж)

У Львові відтепер можна зареєструвати шлюб за добу (фоторепортаж)

У Львові на оглядовому майданчику ратуші за участі міністра юстиції України Павла Петренка презентували сервіс «Шлюб за добу». Відтепер усі охочі громадяни України за певну плату у надкоротнкий термін можуть зареєструвати шлюб.

Про це повідомив кореспондент «Дивись.Info».

Із сьогоднішнього дня цей проект стартував у Львові. Тут буде можливість для молодят одружитися у Шевченківському гаю (там можна провести церемонію в українських традиціях), на «Арені Львів» (є можливість скористатися президентською ложею та скайбоксом) та у міжнародному аеропорті «Львів» імені Данила Галицького. Тому кохайтеся, а про все інше подбає Мін'юст.
Павло Петренко

Процедура укладання шлюбу за допомогою цього сервісу така: кожен українець, який має бажання одружитися, у порядку живої черги телефонує або зв’язується через інтернет із партнерами проекту (у Львові це ті три наведені локації), обирають для себе зручний час і місце і реєструють шлюб із тими урочистими заходами, які самі визначать.

Що стосується вартості, то її буде версифіквано у залежності від набору обраних послуг. Базові ціни:
– 2000 гривень – Шевченківський гай;
– 2500 гривень – «Арена Львів» (у позаробочий та святковий час – 3500 гривень);
– 2500 гривень в аеропорту;
– для учасників АТО – безкоштовно.

фактично, із шести міст, де було анонсовано запуск цього сервіса, він працює у п’яти: Сєвєродонецьк, Маріуполь, Одеса, Львів, Київ. На черзі – Херсон.

На початку вересня ми його запустимо, адже це місто, де люди, які мешкають в окупованому Криму зможуть нормально і швидко реєструвати шлюб. Для них так само буде пільгова вартість цих послуг. Уже майже 200 пар українських молодят скористалися цим сервісом. Дуже позитивна динаміка: багато наших воїнів та мешканців окупованого Донбасу скористалися цими послугами у прифронтових містах.
Павло Петренко

Голова відомства певен, що цей сервіс, окрім зручності, надасть можливості майбутнім молодятам уникати бюрократичні перепони. За його словами, минулого року із 600 000 українських пар, які одружилися, 150 000 тисяч одружилися швидше, ніж за місяць. Вони змушені були купляти довідки, носити хабарі, аби пришвидшити цей процес.

Фоторепортаж із події:

Фото: Михайло ДРАПАК

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.