дивись.info

На Львівщину приїхали депутати, чиновники та активісти із декількох країн ЄС

На Львівщину приїхали депутати, чиновники та активісти із декількох країн ЄС
Форум із питань децентралізації у Хирові / loda.gov.ua

У місті Хирів, що у Старосамбірському районі Львівської області, сьогодні відкрили міжнародний форум «Участь міжнародних організацій у реалізації комплексної реформи місцевого cамоврядування в Україні».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

Учасники форуму впродовж двох днів обговорюватимуть перспективи впровадження реформи децентралізації влади в Україні із наголосом на її переваги для органів місцевого самоврядування та об’єднань територіальних громад. Окремий акцент робиться на якості медицини, сприянню створення перших робочих місць для молоді, а також освітній, культурній та туристичній сфері.

До Хирова приїхали представники вітчизняного та іноземного дипломатичного корпусу, члени парламентів іноземних держав, представники центральних органів виконавчої влади України, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій з України, Республіки Польщі, Литовської Республіки, Французької Республіки та Королівства Бельгії. Також серед запрошених народні депутати України, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.