дивись.info

Медвєдєв знайшов винних у вживанні допінгу російськими спортсменами

Медвєдєв знайшов винних у вживанні допінгу російськими спортсменами
Дмитро Медвєдєв / politrussia.com

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медвєдєв назвав винними у вживанні допінгу російськими олімпійцями «покидьків, які спочатку годують своїх спортсменів допінгом, тягають його через кордони, а потім тікають за океан і дають свідчення в суді під присягою.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи відсторонення російської команди від участі у Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Зокрема Медвєдєв вважає безпідставними або малодоведеними звинувачення росіян у вживанні заборонених препаратів. У цьому він вбачає політичний тиск на Росію.

Також російський прем’єр фактично визнав вживання допінгу спортсменами своєї країни.

Низка держав і їх політико-спортивний істеблішмент шукали традиційного ворога і в черговий раз знайшли. Але особливо огидна роль тих покидьків, які спочатку годують своїх спортсменів допінгом, тягають його через кордони, а потім тікають за океан і дають свідчення в суді під присягою. В обмін на програму захисту свідків і майбутні дивіденди.
написав він у пості на Facebook

Вочевидь, Мадвєдєв натякав на тих колишніх російських посадовців, які свідчили WADA (Всесвітньому антидопінговому агенстві), що вживання допінгу спортсменами їхньої країни підтримували в ФСБ та уряді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.