дивись.info

На Львівщині шукатимуть дітей, які не ходять до школи

Цьогоріч у Львівській області вже традиційний рейд «Урок» відбуватиметься в три етапи. Перший етап розпочався  19 серпня та триватиме до 1 вересня.

Він, зокрема, передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, а також заходи щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

«На другому етапі, з 1 до 15 вересня 2016 року, ми виявлятимуемо дітей, які з 1 вересня не почали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації, – розповів Володимир Лис. – Третій завершальний етап триватиме упродовж вересня-жовтня. Його завдання – повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей».

Варто зазначити, що у 2015 році під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» у Львівській області виявили 338 дітей, які з різних причин не приступили до навчання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.