дивись.info

Відкрилася онлайн виставка «Тернистий шлях до Незалежності»

Із нагоди відзначення в Україні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності Державний архів Львівської області підготував тематичну онлайн виставку «Тернистий шлях до Незалежності».

Переглянути її можна на офіційному веб-сайті архіву, а також на офіційних сторінках «Архіви Львівщини», «Державний архів Львівської області», на офіційній сторінці групи «Державний архів Львівської області» у мережі Facebook.

За словами директора Державного архіву Львівської області Ірини Мартенс,  онлайн версію виставки можна умовно поділити на три частини: національно-визвольні змагання українців у 1917 – 1922 років, національно-визвольна боротьба українців за свою державу у 1941 – 1946 роках та здобуття незалежності України у 1991 році.

Серед найцікавіших представлених документів із фондів архіву – Присяга українських військ Західно-Української Народної Республіки, Акт відновлення Української Держави 30 червня 1941 р., рішення сесії Львівської ради “Про запровадження національної символіки на території області” та інші.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.