дивись.info

На проспекті Свободи демонтували сіті-лайти

Як поінформували в юридичному управлінні ЛМР, КП «Адміністративно-технічне управління» демонтувало рекламоносії ТзОВ «ЕОН» на пр.Свободи, термін дії дозволів яких закінчився 19 серпня цього року. Власника було повідомлено ще у липні про закінчення дії дозволів, однак він добровільно не забрав рекламні конструкції.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Оскільки рекламорозповсюджувач добровільно не демонтував сіті-лійти, про закінчення терміну дії дозволів на розміщення яких було повідомлено ТзОВ «ЕОН» у липні 2016 року, їх зняли силами КП «Адміністративно-технічне управління» у встановленому порядку», – зазначили в юридичному управлінні ЛМР.

Нагадаємо, через перенасиченість міста засобами зовнішньої реклами, відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР №672, у Львові встановлено мораторій на видачу нових дозволів на розміщення зовнішньої реклами на магістральних вулицях та обрано орієнтир на поступове зменшення кількості рекламних засобів у місті.

Також, відповідно до Концепції розміщення зовнішньої реклами у місті, зовнішня реклама та реалізація основних напрямків її розвитку у Львові має ґрунтуватися на засадах пріоритетності історичної забудови та зменшення кількості існуючих рекламоносіїв у історичній частині міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.