дивись.info

Ціна питання – мільярд доларів: «Ощадбанк» подав позов проти Росії

Державний «Ощадбанк» сьогодні, 26 серпня, подав позовну заяву з усією доказовою базою проти Російської Федерації про відшкодування понад 1 млрд дол. США втрат внаслідок незаконної окупації та фактичної анексії Автономної Республіки Крим, передає УНІАН.

Сума вимог включає вартість втрати бізнесу, активів і відсотки, що будуть нараховані до прийняття трибуналом остаточного рішення й до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним трибуналом.

Банк також повідомив, що за результатами першої процесуальної конференції, від участі в якій Російська Федерація відмовилася, трибунал за пропозицією «Ощадбанку», ухвалив рішення розглядати позовну заяву за прискореним графіком, якщо РФ продовжить відмовлятися від участі в арбітражному розгляді. Остаточне слухання заплановано на кінець березня 2017 року.

Банк нагадав, що до складу титулованого арбітражного трибуналу входять пан Девід Ей. Ар. Вільямс КьюСі, Високоповажний Чарльз Ен.Брауер і пан Х‘юго Перезкано Діаз.

Довідка

«Державний ощадний банк України» («Ощадбанк») зареєстровано Національним банком України 31 грудня 1991 року. 100% акцій банку належать державі. У 2015 році банк отримав 12,3 млрд грн збитку у зв’язку з формуванням резервів за активами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.