дивись.info

Клименко є підозрюваним у низці злочинів, – ГПУ

Головна військова прокуратура проводить розслідування у кримінальному провадженні стосовно Олександра Клименка, який підозрюється у вчиненні низки кримінальних правопорушень.

Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури у відповідь на заяву адвоката Клименка про те, що екс-міністр нібито не має статусу підозрюваного.

У відомстві уточнили, що Клименка підозрюють в участі в організованій злочинній організації, вчиненні у її складі особливо тяжкого злочину проти держвласності, злочинів середньої та невеликої тяжкості у сфері господарської та службової діяльності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в розмірі 3,1 млрд грн, тобто в особливо великих розмірах.

«У зв’язку з його неявкою 19 серпня на виклик до слідчого (…) для вручення повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри та повідомлення про нову підозру, а також встановленням факту його перебування за межами України, підозру Клименку було вручено у відповідності до вимог КПК України – у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень», – зазначили у ГПУ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.