дивись.info

У Сколівському лісгоспі запустили сучасну деревообробну лінію

На державному підприємстві «Сколівське лісове господарство» запрацювала автоматизована деревообробна лінія німецько-польського виробництва, яка виготовлятиме обрізні пиломатеріали.

За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, нове обладнання фірми «Walter» призначене для розкрою тонкомірної та низькосортної деревини. Автоматизовану лінію, вартість якої 4,2 млн грн, Сколівський держлісгосп придбав за власні кошти, створивши додатково шість робочих місць.

Також встановлено й нову систему відбору тирси та транспортування її в бункер-накопичувач. Загалом деревообробна лінія складається з 4-ох верстатів та допоміжного обладнання. Сюди, зокрема, входять:

– двохсторонній брусувальний верстат з дисковими пилами TD-500 KBA, який підвищує швидкість та точність розкрою;

– багатопильний верстат для виготовлення готових обрізних пиломатеріалів WD-250/350 KBA;

– верстат горизонтальної обробки горбиля ОР-50, який дозволяє додатково отримати обрізний пиломатеріал з відходів;

– двохсторонній повздовжньо-обрізний верстат ОWD 4/350 KBA з додатково облаштованим лінійним лазером для раціонального розкрою необрізних пиломатеріалів.

Продуктивність лінії у зміну становить 50-60 метрів кубічних круглого лісу зі збільшенням виходу обрізних пиломатеріалів з 60 до 80 % з 1-го кубометру. Варто зазначити, що старе обладнання цеху переробки продовжить працювати в полегшеному режимі із деревиною більших діаметрів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.