дивись.info

Японія вивчить можливість реалізації інфраструктурних проектів в Україні

Робоча група експертів, представників урядових і ділових кіл Японії з листопада 2016 року вивчатиме можливість реалізації перспективних інфраструктурних проектів в Україні.

Про це інформує Уніан.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з посиланням на віце-прем`єр-міністра – голову Мінрегіону Геннадія Зубка.

За його словами, враховуючи успішний досвід співпраці з проекту модернізації Бортницької станції аерації, японська сторона розглядає напрями з реконструкції доріг, мостових переходів, полігонів із захоронення твердих відходів тощо.
Згідно з повідомленням, йдеться про можливості участі японського капіталу в реконструкції дорожньо-транспортної та портової інфраструктури, а також про можливості залучення в Україну японської експертної допомоги з розробки стратегії розвитку систем водопостачання та поводження з відходами.
У середині 2015 року уряди України і Японії підписали договір про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції аерації в рамках проекту «Реконструкція споруд очищення стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації».

Згідно з угодою, планується залучити кредит японського уряду, який надається в рамках проекту уряду Японії «Офіційна допомога розвитку» (ODA) на особливих умовах для економічного партнерства. Розмір кредиту – до 108,193 млрд ієн, термін кредитування – 40 років, відтермінування платежу по кредиту та відсотках за користування – 10 років, відсоток за користування кредитом – 0,1%.
Уряд Японії виділив Мінрегіону України 380 млн грн на розробку технічної документації та підготовку до реконструкції Бортницької станції аерації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.