дивись.info

Доброволець батальйону «Донбас» розповів, кому насправді служить Рубан

Доброволець батальйону «Донбас» розповів, кому насправді служить Рубан

Після Іловайського котла керівник Центру визволення полонених ГО «Офіцерський конкурс» Володимир Рубан розповідав, що російських військових на Донбасі немає, а в російську форму переодягнулися терористи, щоб батальйон «Донбас» здався їм в полон.

Про це у інтерв’ю LB.ua  розповів боєць батальйону «Донбас» Дмитро Куліш (позивний «Сімьорка»).

Також Дмитро Куліш стверджує, що Володимир Рубан у серпні 2015 зірвав звільнення 18 полонених українських військових.

«У серпні 2015 року Рубан зірвав обмін 13 «наших» полонених на 12 з тієї сторони. Був у нас ще козир – помічник Захарченка. Ми возили його в окремій машині, не показували їм. За нього пропонували п’ятьох наших військовослужбовців. Але Рубан подзвонив Морозовій (Дарія Морозова – «омбудсмен «ДНР», – ред.) і сказав, що з місця обміну треба втікати, дослівно: «Вас почнуть «валити», Сімьорка виставив своїх снайперів». На що Морозова сказала, мовляв, цього не може бути, а як же обмін… Рубан їй відповів: «Я тобі все рівно цих 12 людей доставлю…», – стверджує Дмитро Куліш.

За його словами, обмін тоді не відбувся, а згодом Рубан в односторонньому порядку відвіз цих 12 і «козиря» на непідконтрольну територію. «Пізніше мені розповіли, що серед них було дев’ять осіб, яких в Україні обвинувачували за 15-ма «бандитськими» статтями. Нібито вони заплатили $150 тис., щоб їх вивезли на ту сторону», – заявив боєць.

На думку Дмитра Куліша роль Рубана зводиться до того, аби вивозити полонених росіян.

Рубан виконує роль Медведчука. Коли Медведчук втратить свої позиції, то Рубан, якщо встигне виїхати з України, – його щастя. Маю надію, що ні…

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.