дивись.info

Що робиться на вулицях Львова через страйк маршрутників

Що робиться на вулицях Львова через страйк маршрутників

За інсайдерською інформацією, на Пасічній стоїть 100 маршруток. На 45-ий маршрут не виїхала жодна машина, перевізник на цьому маршруті – ЛКП АТП – 1, на проспекті Чорновола – затор, а маршрутка №46 ходить раз на 40 хвилин.

Натомість у Львівській міській раді запевняють, що на маршрути не виїхали лише 45 машин із 640, а водіям, які відмовляють брати участь у страйку, погрожують.

«Як поінформував начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, сьогодні зранку на міські маршрути не виїхало 45 машин з орієнтовно 640, які обслуговують міські маршрути. З водіями проводять роботу, частина машин вже повернулась на маршрути, на інші маршрути, на які не виїхали автобуси, перевізники скеровують резервні машини.

Так, по АТП-1: на маршрут №37 не виїхало 6 машин, на маршрут №29 – 1 машина, №28 – 1 машина. Усі ці машини АТП-1 орендує у ПП «Копитко І.Ф.»

По АТП – 14630 усі машини працюють на маршрутах.

Щодо «Міра і К», то на маршрут №25 не виїхало 8 машин, №14 – 8 машин, №27 – 5 машин, №8 – 4 машини та №7 – 5 машин.

Не виїхало 7 машин на маршрут №51, який обслуговує «Успіх-БМ».

На маршрутах, які обслуговує «Фіакр», курсують усі автобуси, але є інформація, що автобуси зупиняють невідомі особи та погрожують водіям.

Також за інформацією Віктора Щира, сьогодні 3 водії, які працюють на маршруті №10 (АТП-1) поскаржилися заступнику директора підприємства, що сьогодні вранці до них підійшло 4 людей спортивної тілобудови з погрозами «зламати хребет та автобуси», якщо вони виїдуть на маршрут. За цим фактом підприємство готує звернення у правоохоронні органи.

Є інформація, що страйком керує колишній працівник «Міра і К» (мав свої автобуси). Також страйк підтримують деякі львівські таксисти», – інформують у міській раді.

Натомість сайт www.eway.in.ua дає таку інформацію щодо руху маршрутних таксі у Львові:

№28, перевізник АТП-1, з понад двадцяти маршруток зараз працює 4.

№45 – 1, перевізник  ЛК “АТП №1”

№7 – взагалі не вийшов на маршрут, перевізник АТП – 1.

№51 – 7, перевізник Успіх-БМ.

№54 – 4,  перевізник ЛК “АТП №1”.

№29 – 8, перевізник АТП – 1.

№46 – 0, перевізник АТП – 1.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.