У Львові оберуть компанію – «Обличчя міста-2016»

Як і щороку, Львівська міська рада та Львівська торгово-промислова палата вкотре відзначать найкращих та найдостойніших серед успішних підприємств та підприємців Львівщини та нададуть їм особливий статус – «Обличчя міста-2016».

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Журі загальноміського конкурсу «Обличчя міста» визначатиме компанії-переможці у таких номінаціях: «Місто майстрів: Львів промисловий», «У світі грошей: Львів фінансовий», «Львів інноваційний», «Львів торговий», «Скарбниця здоров’я: Львів медичний», «Львів – гурман», «Зелене місто: Львів екологічний», «Львівське дозвілля: найкращий вибір для проведення вільного часу», «Віртуальний Львів», «До ваших послуг», «Львів – відкритий для світу», «Львів інформаційний», «Львів видавничий» та «Львів інформаційний».

Конкурсантів оцінюватимуть із врахуванням думки громадських організацій, бізнесу, наукових кіл, органів влади. Окрім того, усі небайдужі мешканці Львова зможуть висловити свою підтримку улюбленим та гідним, на їхній погляд, компаніям і підприємцям за допомогою інтерактивного голосування на веб-сторінці Львівської торгово-промислової палати (www.lcci.com.ua).

Компанія, яке здобуде найбільшу кількість позитивних голосів, відгуків та рекомендацій, буде визнана лідером «Обличчя міста-2016» та стане володарем головної відзнаки конкурсу – авторської бронзової статуетки. Переможці в номінаціях отримають почесні дипломи лауреатів конкурсу.

Реєстрація компаній-учасників триває до 18 вересня 2016 року. Для цього потрібно заповнити Анкету учасника on-line на сайті: www.lcci.com.ua.

Тел. для довідок: +38 032 295 63 17,

E-mail: [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: