дивись.info

Майже ввесь колектив «ФМ Галичина» попросили написати заяву на звільнення

Майже ввесь колектив радіостанції «ФМ Галичина» написав заяву на звільнення. За словами ведучої Юлії Бельської така позиція працівників спровокована політикою директорки радіостанції Олександри Гнатик.

«Віднині я не працюю на ФМ Галичина як і 90% моїх колег! Колектив висловив недовіру до керівника радіо Радіо FM Галичина Гнатик О.В. Нас почули і попросили написати заяви на звільнення!
Від завтра ви не почуєте улюблених ведучих та улюблених програм!!!!
Ми хотіли і хочемо розвивати ФМ Галичина, адже ви так вірите в нас, це ,зокрема, показав рекорд, який ми спільно встановили з нашими слухачами, партнерами! Втім, не отримали підтримки від директора, а лише палки в колеса!
наразі нам висловили «амністію», типу до 18.00 ми можемо змінити свою думку! Ні! цього не буде! ми команда!», – написала журналістка на своїй сторінці у Фейсбук.

Колектив відмовився від співпраці з Олександрою Гнатик та тими особами, які розділяють її принципи керівництва. Зокрема, працівники радіостанції невдоволені комерціалізацією ефіру без внесків на розвиток взаємин з потенційними клієнтами, гальмуванням розвитку радіостанції, порушенням трудового законодавства та зловживанням службовим становищем.

14100447_1082834505086052_7122174730321625522_n

«Друзі від сьогодні Я не працюю на Радіо FM Галичина !!! Я дуже люблю свою роботу і файне радіо!!!! Але я не хочу працювати більше під керівництвом Гнатик Олександра!!! Дякую усім слухачам які стільки років були разом з нами!!! Нехвилюйтеся ви нас ще обов’язково почуєте!!!!! Любкаємо Вас і цьомкаємо Ваша файнютка Еріка!!», – коментує свою позицію радіоведуча Еріка Шановська.

Обвинувачена журналістка Олександра Гнатик наразі коментарів не дала.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.