дивись.info

На Львівщині прикордонники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих побратимів

На Львівщині прикордонники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих побратимів

Хвилиною мовчання на шикуванні усього персоналу в управлінні та на всіх підрозділах охорони кордону Мостиського прикордонного загону вшанували сьогодні пам’ять загиблих прикордонників під час виконання бойового завдання в зоні АТО.

Події серпня 2014 року завдали найбільших втрат Державній прикордонній службі України за весь період проведення АТО: загинули 26, зникли безвісті 5 та було поранено 76 прикордонників. Бій біля ППр «Довжанський», прорив з так званого “Довжанського котла”, підрив фугасу під час вивезення поранених з Амвросієвки та Лисичого, обстріл базового табору прикордонників впс “Станично-Луганське”, бій під Красною Таловкою, обстріл катеру морської охорони під Маріуполем назавжди закарбуються в пам’яті сучасних прикордонників. Мужність та героїзм наших побратимів під час виконання бойового завдання є прикладом самовідданого служіння Батьківщині, українському народові, патріотизму і вірності обов’язку, непереборної мужності і стійкості в ім’я миру в нашій державі, в ім’я України.

Мостиські прикордонники ні тоді ні тепер не стоять осторонь завдань національної безпеки держави та сумлінної служби на кордоні. В цілому з числа військовослужбовців та цивільних працівників Мостиського прикордонного загону, які у складі бойових окремих та зведених прикордонних підрозділів виконували та виконують завдання на сході України, понад 500 прикордонників вже отримали статус учасника бойових дій.

Прикордонники пам’ятають подвиги побратимів та своєю ратною службою щодня примножують славні традиції прикордонного відомства.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.