дивись.info

Скільки коштуватиме обов’язкова реєстрація домашніх собак у Львові

Скільки коштуватиме обов’язкова реєстрація домашніх собак у Львові

Завтра, 1 вересня, у Львові стартує обов’язкова реєстрація домашніх собак. Вартість такої реєстрації — 52 гривні.

«Власники собак мають 4 місяці, аби звернутися до ЛКП «Лев» – приїхати безпосередньо до нас чи зареєструвати тварину онлайн і отримати реєстраційну картку та жетон. У разі, якщо собака загубиться, ми зможемо просканувати СЖ-код і швидко віднайти власника тварини. З початку 2017 року правоохоронні органи почнуть контролювати виконання ухвали про реєстрацію», – розповідає Оксана Кошак, дирекор ЛКП «Лев».

Співавтор правил реєстрації та утримання домашніх тварин, зоозахисник Наталія Вишневська, розповіла про переваги реєстрації домашніх тварин та світовий досвід у питаннях відповідального поводження з тваринами.

14194499_1181347551904327_740256296_n

«Передусім облік домашніх тварин, це додаткові інструменти для захисту домашніх улюбленців від жорстокого чи безвідповідального поводження з боку власника. Також це дієвий механізм для пошуку загублених тварин, врахування прав інших, хто мешкає з нами в одному місті. Практично у всіх цивілізованих країнах реєстрація тварин с нормою суспільства, де поважають та виконують Закони».

За детальнішою інформацією про реєстрацію тварин можна звертатися в ЛКП «Лев»- Львів вул Промислова, 56, тел.: 068 535 4545, щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

Нагадаємо, що у березні була прийнята ухвала, в якій також передбачено реєстрацію господарських тварин. Це буде єдина загальна міська база всіх господарських тварин, які повинні зареєструвати і фізичні власники собак, і юридичні особи.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.