дивись.info

У Львові відбудеться масштабний проект «Українська пісня»

У Львові відбудеться масштабний проект «Українська пісня»

9 та 10 вересня у Львові, у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18), відбудеться Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project», про це ІА Дивись.info повідомили організатори.

Цю масштабну музичну подію, метою якої є пошук та промоція україномовної музики різних жанрів як в Україні, так поза її межами, організовано вперше. «Українську пісню» одночасно транслюватимуть і в Україні, і за кордоном. Серед партнерів телепроекту – мас-медіа Канади, Австралії, США, Бразилії, Аргентини, Італії, Португалії, Литви.

Гігантська сцена знімального майданчика, яку на власні очі можна буде побачити у Палаці спорту «Україна» 9-10 вересня, буде оснащена сучасним дизайном, вражаючими за розмірами екранами, світловим устаткуванням європейського рівня. Над проектом працюють найкращі режисери-постановники, графічні дизайнери, звукорежисери, телеоператори. 9 вересня на цій сцені в рамках телепроекту «Українська пісня» відбудеться великий сольний концерт групи «Антитіла».А 10 вересня – власне, сам музичний марафон, у якому, окрім учасників пісенного дійства – молодих виконавців та гуртів, також братимуть участь відомі українські артисти: «The Вйо», «Rock–H», «Антитіла», «Joryj Kloc», «Luiku», Аркадій Войтюк, Брія Блессінг (США, Україна).

Учасниками Національного телепроекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» будуть 20 молодих українських співаків та гуртів з різних міст України. Вони працюють у різних жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика. Організатор проекту – ГО «Україна. Культура. Світ».

Телепроект такого плану на сьогодні – єдиний в Україні. Його метою є створення проекту із новим українським обличчям, який стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.