дивись.info

Збірна України перемогла у чемпіонаті світу із ракетомодельного спорту (Фото)

Збірна України перемогла у чемпіонаті світу із ракетомодельного спорту (Фото)

Команда України перемогла на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту, який днями завершився на Львівщині.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Збірна команда України здобула назагал 12 медалей і в загальному медальному заліку випередила США та Китай.

У загальнокомандному заліку серед дорослих спортсменів українці отримали звання абсолютного чемпіона світу, здобувши 3 золотих і 1 срібну медалі. Призові  місця українські спортсмени посіли у п’яти різних класах ракет.

Юніорська збірна України відмінно виступила у класі S 9A (на тривалість польоту з ротором). Так, молоді українські спортсмени вибороли золоту медаль у командному заліку у цьому класі, а також по одній золотій та бронзовій медалі в особистому заліку.

Успіхом українці також відзначилися у додатковому класі змагань S2/P – імітації польоту ракети з крихким вантажем на борту, який повинен був залишитися неушкодженим. Тут юніорська збірна виборола перше загальнокомандне місце та перше місце в особистому заліку. Доросла збірна посіла друге загальнокомандне місце з бронзовою медаллю в особистому заліку. Цей клас  S2/P було введено у програму змагань за пропозицією американської делегації. Українські спортсмени брали участь у ньому вперше.

Окрім офіційних змагань у рамках Чемпіонату відбулися перегони коптерів Copters Race, унікальні виставки роботів та інших технологічних розробок компанії Noosphere Engineering School.

Окрім того, глядачі змагань брали участь у різноманітних майстер-класах із конструювання та запуску ракет, розпису пряників та інших розвагах. Для інтернет-глядачів працювала повноцінна відеотрансляція, а результати змагань практично одразу були доступні у спеціальній онлайн-системі Cup Navigator, розробленій в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.